Alternate Text

نام بازی


MX vs. ATV All Out

مسیر پر پیچ و گِلی و موتور کراس

سبک بازی:

مسابقه ای / رانندگی

پلتفرم:

pc

سال:

2018

شرکت سازنده:

Rainbow Studios

MX vs. ATV All Out یک بازی در سبک مسابقه‌ای-رانندگی است. تمرکز این بازی بر روی مسابقات موتورهای MX و ATV است. بازی دارای بخش‌های تک‌نفره (Single Player) و چندنفره (Multiplayer) بوده و دارای داستانی برای روایت نیست. با توجه به قابلیت  ATV (یک وسیله چهارچرخ مناسب برای حرکت در هر نوع مسیر) و موتورهای MX، فضاهای طراحی شده برای بازی شامل انواع محیط‌های پر پستی‌بلندی و مسیرهای گِلی است. طراحی مرحل در بازی طوری پیاده شده است که بازیکن می‌تواند به حرکت در مسیر اصلی اکتفا کند و اجباری در استفاده از میان‌برها وجود ندارد. اینکه یک بازیکن به کنترل کاملی بر روی وسیله نقلیه مورد نظرش برسد، مسئله‌ای است که احتیاج به تمرین و صرف زمان دارد. یادگیری مسیرهای مسابقه نیز در ثبت رکوردهای بهتر تأثیر بسیار زیادی دارد. تغییرات آب و هوا نیز مسئله‌ای است که بازیکن باید به آن توجه داشته باشد. گرافیک بازی متناسب با سال ساخت آن نیست ولی فیزیک رعایت شده و زوایه دوربین مناسب بازی سبب می‌شود که بازیکن حس رانندگی را بهتر درک کند. تجربه این بازی به تمامی علاقه‌مندان به موتورهای Mx و ATV توصیه می‌شود.

والدین محترم در حین تهیه این بازی برای فرزند خود بهتر است نکاتی را در نظر داشته باشند. این بازی دارای محتوای آسیب‌رسان خاصی نیست. ولی در عین حال باید به دو نکته توجه داشت، موسیقی‌های بازی سبک تند و نسبتا خشنی دارند و از سوی دیگر مهارت مورد نیاز برای انجام بازی در سطح پایینی نیست. در هنگام خرید به رده‌سنی ESRA دقت فرمایید. 

نام بازی

Driver: San Francisco

پلتفرم

pc

سال

2011

شرکت سازنده

Ubisoft Reflections

در ادامه سری بازی‌های محبوب Driver، Driver: San Francisco به بازار آمد. این بازی در ژانر رانندگی است که در عین حال دارای المان‌هایی از ژانر اکشن – ماجراجویی (Action – Adventure) نیز می‌باشد. داستان بازی، مربوط به یک مامور پلیس می‌شود که در پی دستگیری یک خلافکار سابقه‌دار است. ...ادامه مطلب